?

Log in

No account? Create an account

Previous 10 | Next 10

Feb. 20th, 2014

м

Доркові 7

вчора Доркові 7.


[Spoiler (click to open)]
а ше дуже тривожно. про яке свято може іти мова після нічних подій... пішли, правда, після школи на малювання. в місті сморід, побиті шибки і тривожні міщани. іду попри змієборця, в повітрі штин, коле очі. іду в цифровичок, запитати про canon 6d. магазин зачинено, темно. стукаю. кажу, хочу замовити і купити (на сайті ціна 14800). через дірочку повідомили, шо задзвонять. за годину дзвонить олександр і каже, шо продасть хіба за долари ;) ги-ги, це на порядок вище, бо долар перевалив 9 грн.

чудо-поїзд і 21-го доркового гостя перенесли може на неділю. зате прийшлося з челентано забрати тортик, бо вже спекли. виявилося, шо це ДВА тортики. блін, шо з ними робити, коли наш тато принципово перейшов на здорове харчування.

андрій брату малював: спочатку сердечко, потім маму, наступний малюнок ангелика, далі назва малюнку "щоб Франко ожив".
франко - це болюча тема для андрія. він знає, шо франко колись мешкав на нашій вулиці. тут його будинок. він написав лиса микиту. його діти вже дорослі.

останній подарунок від андрія - витинанка "шоб світ був завжди".

Feb. 4th, 2014

м

бабцяЛюбця

оскільки я хворію, а татонароботі, з дітьми розважалася баба Люба. Баба Люба сьодні 4 рази піднялся на вершечок вулиці франка і на останній поверх, бо водила і забирала дітей по школах-садках, ліпила палюшки, присипляла нестора. я працювала і хворіла. при тому, шо андрій танці і дорко гімнастику пропустили... були тіки на пластових доркових сходинах. там андрій мало не заснув, замерз, зголоднів і захотів додому довиходку. нічо не їхало, тому додому прийшли пішки півнавосьму. отоді після того 4тогоразудогори баба Люба сказала, шо в моїх планах більше участі не приймає і вже на каву не погодилася і майже вп'яте спустилася донизу, шоб знову потім піднятися на лисенка...
ми повечеряли палюшками і помолилися за нашу чудову бабуЛюбу.

Nov. 11th, 2013

м

шахи

доркові подобаються шахи. на них він ходить з найбільшою охотою. от і прийшов його день і на третьому по рахунку турнірі початківців здобув бали на 4тий розряд! попередні рази балу недотягував.


нецікаві нюансиCollapse )
м

pokolenie

вечір. авто. черговий конфлікт з дорком. вмикаю якесь радіо.
кручу навсюкатушку і співаю, бо дужжже знайомі слова і не знаю звідки.
ох, шо ж то буде далі зі мною і моїми синами...


"Każde pokolenie ma własny czas.
Każde pokolenie chce zmienić świat.
...
Każde pokolenie ma własny głos.
Każde pokolenie chce wierzyć w coś..."

доркоCollapse )

Oct. 25th, 2013

м

по третьому

день провели на візку - малювання, гімнастика - чого люди по місті повзають, не спішать? за наїзд вибачалася. а от об'їхати перекопану бандеру було весело. тобто перейти з візком у руках, далі дорко хнюпає, шо загубив картку памяті до телефону, далі андрій з величезним патиком.ніхто від мого зловісного вигляду не наважується допомогти, всі притискаються до стіни. запізненння 15 хв.
далі день ногами і слінгом. і все було б чудово. якби не всевпритик з тими танцями-щахами. і ше натерта моя ногааа. а взагалі гарно прогулялися. запізненння 10 хв.
всьо. сьодні привіт, шкода і корки.

м

по третьому

отак по третьому колу: перевернулися, погойдалися, поповзли, встали, впали з кріслом, пожували старі листки маминої дисертації...

Oct. 8th, 2013

м

осінні будні

їду інколи на авто. діти голодні на/з гімнастик-танців-малювання-шахів, нестор замаханий втяганням-витяганням з крісла. корки. ніхто на тебе не звертає уваги, тисну радіо голосніше, аніж діти. думаю, файно тим людям, шо ідуть пішки - дихають повітрячком, споглядають на листочки кленові кольорові, стрибають їхні діти, і, мабуть, не вередують.
вчора іду пішки з нестором у садок за андрієм. сонечко. повітрячко. листочки. далі на танці. трамвай. дихаємо повітрячком. споглядаємо на листочки. андрій шкарпетки загубив у садку, чалапає так. спізнилися тіки на 15 хв. поки проходить черевичковий кастинг, несу доркові у школу форму на гімнастику, куди поведе тато.
далі з андрієм чалапаєм на гімнастику за дорком. нестор прокинувся. дихаєм повітрячком. споглядаємо на листочки. навколо корки з машин. тішимся, шо ми пішки. жуєм печиво. андрію вже невесело. подер долоню. згадав про босі ноги. хто не спішить, звертає на нас увагу, шось запитує.
ідемо з гімнастики вже вчотирьох. хтось хоче йогурт. нестор спати і вилізти зі слінгу. всі хочуть пити. дорко ше одне печиво. дихаєм повітрячком. андрій хоче какати. нестор їсти. все терміново.
і сірі натовпи змучених людей на зупинках дивляться-дивляться на нас. цікаво так їм.
прийщлося задзвонити і зловити тата, аби з півдороги нас підібрав. бо андрій ну вже дуже хотів. а нестор так і заснув, не поївши. не додихали повітрячком. не намилувалися листочками.

Aug. 15th, 2013

м

платинова дитинамайданчик. драбинка. плач. поліклініка. орлика. чемна дитина. гіпс. родина в шоці.

Read more...Collapse )

Jun. 18th, 2013

м

золота дитина

після процедури накладання швів, куди запросили андруху:
- що лікарка казала?
- казала, шо я - золота дитина!

Jun. 17th, 2013

м

деньок

виявляється, мені принесло задоволення навіть, коли я день можу повністю посвятити домашньому прибиранню, прасуванню, готуванню. і не тре особливо думати про роботу чи ше там шось, а можна пожартувати з дітками і навіть піти з ними по морозиво! і не спішити, не верещати їм одягатися швидше. виявляється, давненько у мене такого не було.

і навіть вдалося цей день пофотографувати.

фоткиCollapse )

Previous 10 | Next 10